Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Paroda „Velykų medis“

Laukdami šv. Velykų, Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus teritorijoje, kaip ir kasmet, pasipuošėme Velykų medį. Ši graži tradicija mūsų skyriuje gyvuoja jau ketverius metus. Visi medelį puošiantys margučiai išmarginti mūsų įstaigos vaikučių ir jų mokytojų rankomis. Kruopštaus darbo dėka, kiekvienais metais margučių skaičius vis auga. Šiuo metu ant mūsų Velykų medžio šakų supasi jau net 400 įvairiausių…

Read more
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Pasitikime pavasarį su muzika

Kovo 15 d. „Dobiliuko“ salėje skambėjo pavasaris. Kėdainių muzikos mokyklos jaunieji akordeonistai Kornelija ir Jokūbas bei jų mokytoja Rasa padovanojo šventinį koncertą visai bendruomenei. Visi galėjo ne tik pasiklausyti akordeono muzikos, bet ir paliesti klavišus bei išgirsti, kokį garsą kiekvienas jų skleidžia. Apimta pavasarinės nuotaikos, nuostabią dainą atliko meninio ugdymo mokytoja Gretė. Dėkojame muzikantams už…

Read more
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Nuolat kurkime Lietuvą

Vasario 16 -oji – Valstybės atkūrimo šventė. Tai ta diena, kai kiekvienais metais atkuriama Lietuva ir tęsiama valstybės istorija. Mūsų pareiga prisiminti ir stengtis, kad Lietuva gyvuotų ir išliktų. Pelėdnagių „Dobiliuko“ vaikai vasario 15 dieną susirinko salėje švęsti ir kurti savo Lietuvą. Netikėtas šventės akcentas buvo pažintinę funkciją atliepiantis „Bingo“ žaidimas. Puikus būdas praleisti laiką…

Read more
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

„NYKŠTUKŲ ŠĖLSMAS 2023“

Šiemet jau dešimtąjį kartą Kėdainių arenoje vyko respublikinė futboliuko šventė „Nykštukų šėlsmas 2023“, todėl viskas buvo suorganizuota ypač įdomiai. Vaikai dalyvavo įvairiose sportinėse rungtyse, komandos rungėsi su visomis darželių komandomis. Mažieji labai džiaugėsi pasipylusiais iš „dangaus“ balionais, medaliais ir Kalėdų senelio pasirodymu. Kuris ne šiaip pasirodė, bet ir šoko su vaikais, davė dovanų ir pažadėjo…

Read more
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Adventinė šešėlių pasaka „Žydrasis obuolys“ „Dobiliuke“

Šias metais Kalėdas Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus bendruomenės pasitiko netradiciškai. Visi ruošėsi: tėveliai gamino šviečiančias lauko dekoracijas, mokytojos ir jų pagalbininkės gamino šešėlių spektaklio dekoracijas, lėles, mokytoja Ingrida paruošė garso takelį, ir visos, po darbo valandų, repetavo. Vaikai su tėveliais spektaklį stebėjo lauke per langus. Po spektaklio aplankęs Kalėda papasakojo apie Advento laikotarpį ir, kad švenčių…

Read more
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Vaikų sportinės žaidynės ,,Nykštukų šėlsmas 2023“

,,Ar saulėta, ar vėjuota, Lekiam mes į ,,Nykštukų šėlsmą“, Laimė, meilė, sveikata, ,,Dobiliukas“ – tai jėga!“ Puikios nuotaikos ir skanduodami linksmą šūkį, skubėjome jau į dešimtąsias respublikines sportines žaidynes ,,Nykštukų šėlsmas 2023“. Pasivaržėme smagiose estafetėse, žaidėme futboliuką, susitikome net patį Kalėdų senelį, kuris ir dovanėlėmis pradžiugino. Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Lina Urbštonavičė.

Read more
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Smalsuolė Kakė Makė priešmokyklinėje grupėje

Ten kur skamba juokas, šurmulys ir išdaigos, ten ir Kakė Makė! Išdykėlė Kakė Makė ruošiasi į mokyklą, o kur kitur išmokti raideles, skaičius, jei ne priešmokyklinėje grupėje? Todėl ji ir atskubėjo į priešmokyklinę Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus ,,Katinukų“ grupę. Kartu su vaikais pildė gruodžio mėnesio kalendorių, skaičiavo dienas iki Kalėdų, rašė raideles, žaidė sniego gniūžčių žaidimą,…

Read more