Mokykloje jau vyksta pirmieji Erasmus+ projekto „From tradition to innovation“ mokinių klubo susitikimai! Aptariami pirmieji darbai ir peržvelgiamos, numatomos tolimesnės veiklos! Jeigu nori išmėginti savo jėgas – JUNKIS prie mūsų būrio! LAUKIAME!

                   

Akimirkos iš pirmojo nuotolinio sutikimo su partneriais iš Portugalijos

Nors ir mokomės nuotoliniu būdu, tačiau nesnaudžiame ir vykdome projekto Erasmus+ „From tradition to innovation“ veiklas. 2021 m. balandžio 26 d., mokyklos Erasmus klubo nariai, nors tik kompiuterio ekrane, virtualiai „ZOOM“ aplinkoje, susitiko su projekto partneriais iš Portugalijos.
Vyko pamoka-edukacinis užsiėmimas „Let‘s get to know each other“. Jo metu pirmą kartą pamatėme savo draugų iš užsienio veidus, sužinojome jų pomėgius, taip pat turėjome galimybę susipažinti su jų mokykla, biblioteka, klasėmis, meniniais darbeliais ir netgi valgykla!
Mes taip pat supažindinome portugalus ne tik su Lietuva, Kėdainiais, bet klubo narė Austėja papasakojo apie Labūnavą, mūsų mokyklą bei pristatė klubo narius. Pabaigai drauge pažaidėme vaizdo žaidimą programėle „Kahoot“, kuria patikrinome, ką partneriai išmoko apie mūsų šalį, o tuo pačiu įsivertinome ir savo žinias.
Nekantriai laukiame kitų susitikimų su partneriais iš Čekijos ir Lenkijos!

Erasmus+ projekto “From tradition to innovation” logotipo rinkimai

Labūnavos pagrindinė mokykla tęsia Erasmus+ projekto “From tradition to innovation” veiklas. Kviečiame dalyvauti projekto logotipo rinkimuose ir balsuoti už labiausiai patikusį savo mokyklos arba projekto partnerių sukurtą logotipą, paspaudus ant nuorodos žemiau:

https://tradition-innovation.eu/…/34-p2-the-project-logo

Gražiausias mokyklos projekto logotipas jau išrinktas!Mokykloje praūžė Erasmus+ projekto „From tradition to innovation“ logotipo rinkimai. Visų klasių mokiniai aktyviai dalyvavo, kūrė, piešė ir balsavo už jiems gražiausią.
Didžiausią balsų skaičių surinko Saulės logotipas. Sveikiname nugalėtoją!