Mieli tėveliai, įstaigos darbuotojai ir  visi mūsų mokyklai bei švietimui neabejingi žmonės!

Mokykla – biudžetinė įstaiga, bet ieško ir kitų finansinių galimybių įstaigos interjero atnaujinimui, ugdymo proceso modernizavimui, mokinių poilsio zonų įrengimui, taip pat siekia tobulinti bendruomenės narių skatinimo sistemą.

Labūnavos pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už visokeriopą paramą mokyklai, už ankstesniais metais skirtą Jūsų GPM dalį. Gautą paramą mokykla naudoja racionaliai, taip pat yra sukaupusi didesnių ir vertingų prekių pirkimui,  mokyklos rengiamų projektų kofinansavimui.

Maloniai prašome skirti 1,2 proc. 2019 m. sumokėto savo pajamų mokesčio Labūnavos pagrindinės mokyklos  veiklai tęsti ir vystyti, atnaujinti mokyklos ir skyrių aplinkai.

Nusprendę skirti iki 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį mokyklai iki š.m. liepos 1 dienos, turite užpildyti bei pateikti FR0512 formos (04 versija) prašymą.

 Prašymas Valstybinei mokesčių inspekcijai gali būti pateiktas tokiais būdais: 

  1. Elektroniniu būdu ( per naudojimo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt
  2. Atsiųsta paštu. Voką su užpildyta prašymo forma galite išsiųsti paštu adresu: Deklaracijų tvarkymo skyriui, Neravų 8, Druskininkai, LT-66257. Užpildytą vieno asmens formą įdėkite į voką, užklijuokite ir pasirašykite ant užklijuotos linijos taip, kad nebūtų įmanoma atplėšti voko, nepažeidus parašo vientisumo. Nepamirškite ant voko nurodyti savo atgalinį adresą.
  3. Prašymo formą galite rasti Mokyklos svetainėje – FR0512 (4 versija) blankas arba gauti iš klasės ar grupės auklėtojo, mokyklos raštinėje  arba tiesiog susisiekti tel. +370 347 34248,  +370 347 34306, +370 650 45510 užpildyti ir grąžinti į mokyklą.

 Pildant Jums prireiks https://www.labunavosmokykla.lt/wp-content/uploads/2020/05/FR0512-4-versija-blankas.pdf šių duomenų:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris  191020750

Paramos gavėjo pavadinimas  Kėdainių r. Labūnavos  pagrindinė mokykla

1,2 proc. GPM skyrimas Mokyklai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite prašymą, tačiau rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to visiškai nepasikeis – nesumažės.

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs ir jūsų artimieji bei pažįstami atsilieptumėte į šį prašymą ir prisidėtumėte gerinant Labūnavos pagrindinės mokyklos ir jos skyrių mokinių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymosi  sąlygas. Paskirdami  savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį ugdymo įstaigai investuojate į vaikų ateitį.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą,  supratimą ir paramą.

Pagarbiai,

Rita Karnilavičienė

Labūnavos  pagrindinės mokyklos direktorė

 

Pildymo formos pavyzdys: