Mieli tėveliai, įstaigos darbuotojai

ir  visi mūsų mokyklai bei švietimui neabejingi žmonės!

 

Mokykla – biudžetinė įstaiga, bet ieško ir kitų finansinių galimybių įstaigos interjero atnaujinimui, ugdymo proceso modernizavimui, mokinių poilsio zonų įrengimui, taip pat siekia tobulinti bendruomenės narių skatinimo sistemą.

Labūnavos pagrindinės mokyklos bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už visokeriopą paramą mokyklai, už ankstesniais metais skirtą Jūsų GPM dalį. Gautą paramą mokykla naudoja racionaliai, taip pat yra sukaupusi didesnių ir vertingų prekių pirkimui,  mokyklos rengiamų projektų kofinansavimui.

Maloniai prašome skirti 1,2 proc. 2021 m. sumokėto savo pajamų mokesčio Labūnavos pagrindinės mokyklos  veiklai tęsti ir vystyti, atnaujinti mokyklos ir skyrių aplinkai.

1,2 proc. GPM skyrimas Mokyklai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite prašymą elektroniniu būdu, tačiau rezultatas bus reikšmingas mokyklai, o Jūsų pajamos nuo to visiškai nepasikeis – nesumažės.

Tad prašytume iki šių metų gegužės 2 d. užpildyti Mokesčių inspekcijos formos FR0512 versiją 04.

 

FR0512 versijos 04 formą galite rasti ir užpildyti:

  • pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;
  • per VMI mobiliąją programėlę, kurią galite atsisiųsti iš App Store ir Google play.

 

Pildant Jums prireiks šių duomenų:

Paramos gavėjo identifikacinis numeris  191020750

Paramos gavėjo pavadinimas  Kėdainių r. Labūnavos  pagrindinė mokykla

 

Būtume labai dėkingi, jeigu Jūs ir jūsų artimieji bei pažįstami atsilieptumėte į šį prašymą ir prisidėtumėte gerinant Labūnavos pagrindinės mokyklos ir jos skyrių mokinių ir ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymosi  sąlygas. Paskirdami  savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį ugdymo įstaigai investuojate į vaikų ateitį.

Nuoširdžiai dėkojame Jums už palaikymą,  supratimą ir paramą.

Labūnavos mokyklos bendruomenės vardu direktorė Rita Karnilavičienė

 

Mokyklos paramos sąskaita LT607044060008074850