Gegužės 22 dieną Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus „Katinukų“ grupės vaikai lankėsi Kėdainių ledų fabrike „Vikeda“. Edukacijos metu vaikai susipažino su ledų gamybos procesu, pabuvojo šaldymo kameroje, stebėjo, kaip dirba robotai, ragavo dar skystus, nesušaldytus ledus bei parsivežė ledų ir į darželį. Vaikams ši išvyka suteikė daug džiugių emocijų ir įspūdžių.
Nuoširdžiai dėkojame Jorės tėčiui Karoliui Polzunovui už suteiktą galimybę aplankyti ledų fabriką ir saldžiai gaivinančias vaišes visam „Dobiliuko“ skyriui. Ačiū!
Priešmokyklinio ugdymo mokytojos: Lina Urbštonavičė, Viktorija Dirdienė









