Šeimos šventėje – šiltas 50-mečio paminėjimas

Gegužės 22 d. Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriuje vyko nuotaikinga šeimos šventė, skirta įstaigos 50 metų jubiliejui paminėti. Įvairiaspalviais marškinėliais pasipuošę vaikai sukūrė ypatingai žaismingą nuotaiką. Šventės metu visi kartu simboliškai suplojo 50 kartų, taip pasveikindami Dobiliuką. Nors pūtė stiprus vėjas, geros nuotaikos jis neišblaškė – ore skraidė muilo burbulai, netrūko balionų, iš kurių vaikams buvo gaminamos…

Gegužės 22 dieną Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriaus „Katinukų“ grupės vaikai lankėsi Kėdainių ledų fabrike „Vikeda“. Edukacijos metu vaikai susipažino su ledų gamybos procesu, pabuvojo šaldymo kameroje, stebėjo, kaip dirba robotai, ragavo dar skystus, nesušaldytus ledus bei parsivežė ledų ir į darželį. Vaikams ši išvyka suteikė daug džiugių emocijų ir įspūdžių. Nuoširdžiai dėkojame Jorės tėčiui Karoliui Polzunovui…