Šeimos šventėje – šiltas 50-mečio paminėjimas
Gegužės 22 d. Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriuje vyko nuotaikinga šeimos šventė, skirta įstaigos 50 metų jubiliejui paminėti. Įvairiaspalviais marškinėliais pasipuošę vaikai sukūrė ypatingai žaismingą nuotaiką. Šventės metu visi kartu simboliškai suplojo 50 kartų, taip pasveikindami Dobiliuką. Nors pūtė stiprus vėjas, geros nuotaikos jis neišblaškė – ore skraidė muilo burbulai, netrūko balionų, iš kurių vaikams buvo gaminamos…


