KELIONĖ Į POJUČIŲ PASAULĮ
Balandžio 30 dieną „Ąžuoliuko“ skyriaus „Kiškučių“ grupė leidosi į edukacinę išvyką – vaikai vyko į Kauną, kur lankėsi interaktyvioje erdvėje „Senso pasaulis“. Vos tik įžengę į šią erdvę, mažieji tyrinėtojai nėrė į pojūčių kupiną pasaulį – lietė, stebėjo, klausėsi ir drąsiai išbandė įvairias veiklas. Čia kiekvienas kampelis kvietė atrasti kažką naujo: spalvas, formas, garsus ir…










