Užgavėnės Nociūnų skyriuje
Vasario 17 dieną Labūnavos pagrindinės mokyklos Nociūnų skyriaus „Lašiukų“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai dalyvavo smagioje ir triukšmingoje pramogoje „Žiema, žiema, bėk iš kiemo…“, skirtoje Užgavėnėms paminėti. Vaikai pasipuošė išradingomis, net šiek tiek baisiomis kaukėmis, tapo persirengėliais ir su dideliu entuziazmu varė žiemą iš kiemo. Skambėjo muzika, netilo juokas, aidėjo garsus savadarbių barškučių garsas ir trepsėjimas – mažieji…










