Trijų Karalių ir atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventė „Ąžuoliuke“
Labūnavos pagrindinės mokyklos „Ąžuoliuko“ skyriuje vyko „Trijų Karalių ir atsisveikinimo su Kalėdų eglute“ šventinis rytmetis. Susirinkę salėje vaikučiai kartu su mokytojomis pažiūrėjo filmuką apie Trijų Karalių kelionę ir jų dovanas, o tuomet pasitiko ir pačius Tris Karalius – mokytojas, kurios papasakojo apie kelionę, parodė atsineštas dovanas – vaikai dalinosi auksu spindinčiomis žvaigždutėmis, uostė smilkalus ir…










