Išleistuvės kitaip
Gegužės 29 dieną į „Dobiliuko“ kiemą suko balionais ir žiedais papuoštos mašinos, kuriose važiavo pasitempę, rimti būsimi pirmokėliai. Šiemet išleistuvės vyko karantiniškai, bet įspūdingai! Garbės kelią per darželio kiemą priešmokyklinukai pravažiavo skambant nuotaikingai muzikai, lydimi visų darbuotojų nuoširdžių sveikinimų. Išleistos ir padovanotos knygelės „Iš mažos širdelės“, vinjetės, pirmieji pažymėjimai. Vaikų nuotaikos buvo puikios, nes saulutės…










