Gegužės 27 dieną pradinių klasių mokiniai leidosi į kelionę po Anykščius. Pirmiausia vaikai aplankė Arklio muziejų, klausėsi pasakojimo apie arklius, apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją. Po to dalyvavo edukacijoje „Žirgas ar arklys“, kurios metu turėjo galimybę realiai pamatyti, paglostyti ir pašukuoti du muziejaus teritorijoje auginamus arkliukus. Kiek vėliau mokiniai skubėjo į išskirtinę geležinkelio stotį Lietuvoje, kur jų laukė kelionė unikaliu traukiniu Siauruku. Pradinukai apžiūrėjo senovinę geležinkelio stotį ir stoties viršininko kabinetą, klausėsi pasakojimo, kaip atsirado šis geležinkelis. Kelionės pabaigoje vaikai apžiūrėjo Puntuką ir leidosi Lajų taku. Geros nuotaikos, tikrų emocijų ir daugybės įspūdžių nesugadino net trumpam nušniokštęs pavasarinis lietus.
Pradinio ugdymo mokytojos E. Junčienė ir D. Dovydavičiūtė








