Atradimų diena. Pradinukų išvyka į Anykščius

Gegužės 27 dieną pradinių klasių mokiniai leidosi į kelionę po Anykščius. Pirmiausia vaikai aplankė Arklio muziejų, klausėsi pasakojimo apie arklius, apžiūrėjo muziejaus ekspoziciją. Po to dalyvavo edukacijoje „Žirgas ar arklys“, kurios metu turėjo galimybę realiai pamatyti, paglostyti ir pašukuoti du muziejaus teritorijoje auginamus arkliukus. Kiek vėliau mokiniai skubėjo į išskirtinę geležinkelio stotį Lietuvoje, kur jų…