2025-05-06 trečios klasės mokiniai lankėsi Kėdainiuose. Anglų k. mokytoja Renata pravedė ekskursiją „Škotų keliais“. Vaikai vaikščiojo po senamiestį ir klausėsi įdomaus mokytojos pasakojimo apie Kėdainių istoriją. Lankėmės Arnetų namuose ir Evangelikų reformatų bažnyčioje, kur apžiūrėjome didikų Radvilų sarkofagus. Papietavę Senamiesčio kepyklėlėje, vykome į Lietuvos geografinį centrą. Mokiniai grįžo praturtėje žiniomis ir smagiais patyrimais.
Mokytoja Alma Urbonavičienė








