Balandžio 28 dieną Labūnavos pagrindinės mokyklos 3–4 klasių mokinių komanda – Radvilė Mikalauskaitė, Jokūbas Mockus, Smiltė Gvildytė ir Agatas Žilinskas dalyvavo respublikinėje pradinių klasių konferencijoje „Miestas vaiko akimis“.
Renginio metu mokiniai kūrybiškai ir drąsiai pristatė Labūnavos miestelį, atskleisdami jo išskirtinumą bei svarbiausias vietas. Konferencijoje taip pat vyko praktinė orientacinė veikla Kėdainių miesto senamiestyje, kurioje mokiniai turėjo galimybę ne tik pagilinti savo žinias, bet ir smagiai bendradarbiauti.
Dalyviai dalyvavo ir pažintinėje ekskursijoje, kurios metu susipažino su Kėdainių miesto istorija bei kultūriniu paveldu.
Mokinius konferencijai paruošė mokytojos Jolanta Petkevičienė ir Alma Urbonavičienė.








