Gegužės mėnesį Kėdainiuose vykusioje mokinių tarybų lyderystės ir bendrystės konferencijoje ,,Laikas lenkia mus” dalyvavo ir Kėdainių rajono Labūnavos pagrindinės mokyklos mokinių tarybos atstovai. Renginio metu jaunimas turėjo galimybę susipažinti su kitų mokyklų mokinių savivaldų veikla, dalyvauti diskusijose, dalintis idėjomis bei semtis įkvėpimo naujoms iniciatyvoms.
Ypatingu renginio akcentu tapo apdovanojimų ceremonija, kurioje Labūnavos pagrindinės mokyklos mokinių tarybai buvo įteikta „Metų proveržio “nominacija. Šis įvertinimas skirtas už įsitraukimą į Kėdainių rajono mokinių tarybos veiklą, iniciatyvumą, bendruomeniškumo stiprinimą. Nominacija tapo paskatinimu ir toliau kurti naujas idėjas, organizuoti prasmingas veiklas bei aktyviai atstovauti mokinių interesams.
Didžiuojamės mūsų mokinių tarybos veikla, linkime daugiau sėkmingų iniciatyvų ateityje!








