„PIRMASIS ĮVARTIS. FUTBOLIUKAS KITAIP 2026“

Gegužės 26 d. „Ąžuoliuko“ skyriaus „Bitučių“ grupės vaikai dalyvavo sportiniame turnyre „Pirmasis įvartis. Futboliukas kitaip 2026“. Vaikams tai buvo puiki patirtis ir smagus žaidimas. Rungtyniavo įvairiose rungtyse, kuriose buvo daug futbolo elementų. Žaidimai nereikalavo daug žinių, todėl vaikai jautėsi laisvai. Šventėje dalyvavo ne tik Kėdainių rajono įstaigos, bet ir Panevėžio bei Jonavos priešmokyklinukai. Meras pasveikino…