Į svečius pas medžius

Pavasario šventę, skirtą pasaulinei Žemės dienai paminėti, pradinių klasių mokiniai ir mokytojos šventė gamtoje.Visi dalyvavo edukacinėje programoje „Į svečius pas medžius“, Jonavos rajone. Lydimi girininko ir išvykos vadovės, vaikai leidosi į pažintinę kelionę mišku. Pradinukai specialiu prietaisu matavo medžio amžių, mokėsi išmatuoti augančio medžio aukštį. Visi stebėjo aplinką, mokėsi pažinti medžius, sužinojo, kaip iš jų…

Respublikinis mokinių piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“

Labūnavos pagrindinės mokyklos pirmokės Meida Urbonavičiūtė ir Lėja Rybelytė (mokyt. J. Vaitiekūnienė) dalyvavo respublikiniame piešinių konkurse „Žemės pasakojimai“, kurį organizavo Mažeikių moksleivių namai. Konkurso tikslas – ugdyti atvirą ir dėmesingą, gamtą mylintį žmogų, suteikti galimybę vaikų kūrybiškumui ir saviraiškai. Sveikiname 1 klasės mokines Meidą Urbonavičiūtę ir Lėją Rybelytę, tapusiomis šio konkurso III vietos nugalėtojomis!