2026-05-13 „Ąžuoliuko“ skyriaus priešmokyklinukai patyrė smagų, kupiną įspūdžių nuotykį – lankėsi ledų fabrike UAB „Vikeda“! Vaikai turėjo galimybę iš arti stebėti, kaip gaminami ledai: pamatė įvairius gamybos procesus, sužinojo, iš kokių produktų gaminami ledai ir kaip jie pasiekia parduotuves. Smalsiai klausėsi pasakojimų, uždavė klausimų ir su dideliu susidomėjimu stebėjo darbuotojų darbą. Didžiausią džiaugsmą sukėlė ledų degustacija. Vaikus vaišino gardžiais ledais, kurie pradžiugino kiekvieną mažąjį smaližių. Išvyka suteikė daug gerų emocijų, naujų žinių ir nepamirštamų akimirkų. Vaikai laimingi sugrįžo į darželį.
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Audronė Varkalienė









