MOKYTOJAI 2022-2023 m.m.
Eil. Nr. | Mokytojo pavardė, vardas | Kvalifikacinė kategorija | Dėstomi dalykai klasėse | Vadovavimas klasei/grupei | El. paštas |
Labūnavos pagrindinė mokykla |
|||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1. | Ašmontienė Valda | mokytoja metodininkė | muzika, 1,2,4; 5-10 kl. |
valda.asmontiene@labunavosmokykla.lt
|
|
2. | Baltrūnas Virginijus | mokytojas metodininkas | technologijos, 5-10 kl. | virginijus.baltrunas@labunavosmokykla.lt
|
|
3. | Ingrida Dičpetrienė | mokytoja | matematika, 5-10 kl. | ingrida.dicpetriene@labunavosmokykla.lt | |
4. | Dovydavičiūtė Diana | mokytoja metodininkė | pradinis ugdymas, 3 kl. | 3 kl. | |
5. | Grikevičienė Audronė | vyresnioji mokytoja | istorija, 5-10 kl.
pilietiškumo pagrindai, 9-10 kl. technologijos, 5-10 kl. |
10 kl. | |
6. | Ivaškevičiūtė- Dirdė Gintarė | vyresnioji mokytoja | anglų kalba, 5-10 kl. | 5 kl. | gintare.dirde@labunavosmokykla.lt |
7. | Jėckienė Rasa | mokytoja metodininkė | informacinės
technologijos, 5-10 kl. |
||
8. | Junčienė Edita | vyresnioji mokytoja
|
pradinis ugdymas, 1 kl. | 2 kl. | |
9. | Petkevičienė Jolanta | mokytoja metodininkė | pradinis ugdymas, 1 kl. | 1 kl. | jolanta.petkeviciene@labunavosmokykla.lt |
10. | Samalius Steponas | vyresnysis mokytojas | biologija, 7-10 kl.
chemija, 8-10 kl. |
steponas.samalius@labunavosmokykla.lt | |
11. | Sakalauskienė Jurgita | mokytoja metodininkė | šokis, 1-4 kl. | ||
12. | Stanionis Saulius | vyresnysis mokytojas
|
fizinis ugdymas, 5-10 kl. | ||
13. | Steiblienė Nijolė | vyresnioji mokytoja | lietuvių kalba ir
literatūra, 5,6,8,10 kl. |
nijole.steibliene@labunavosmokykla.lt
|
|
14. | Šimanauskienė Renata | mokytoja metodininkė | anglų kalba, 2,4 kl. | renata.simanauskiene@labunavosmokykla.lt
|
|
16. | Špečkauskienė Žydrė | vyresnioji mokytoja | dailė, 5-10 kl. | 7 kl. | |
17. | Urbonavičienė Alma
|
mokytoja metodininkė | pradinis ugdymas, 4 kl. | 4 kl. |
alma.urbonaviciene@labunavosmokykla.lt
|
18. | Valonienė Alma | vyresnioji mokytoja | fizika, 7-10 kl. | alma.valoniene@labunavosmokykla.lt
|
|
19. | Varkalaitė Sandra | vyresnioji mokytoja | lietuvių kalba ir
literatūra, 7,9 kl. žmogaus sauga, 5,7,10 kl. |
9 kl. | |
20. | Vėlienė Vaida | vyresnioji mokytoja | tikyba, 4-10 kl.
etika, 5,6,8,10 kl. |
8 kl. | |
21. | Vilkelienė Alicija | vyresnioji mokytoja | gamta ir žmogus, 5-6 kl.
geografija, 6-10 kl. verslumo pagrindai, 9 kl. |
6 kl. | |
22. | Zubko Ina | vyresnioji mokytoja | rusų kalba, 6-10 kl. |
|
|
„Ąžuoliuko“ skyrius |
|||||
1. | Činikienė Gražina | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Kiškučių“ gr. | grazina.cinikiene@labunavosmokykla.lt
|
2. | Kondrotienė Sandra | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Kiškučių“ ,
„Nykštukų“ „Bitučių“ gr. |
sandra.kondrotiene@labunavosmokykla.lt |
3. | Kučiauskienė Rita | vyresnioji mokytoja | meninis ugdymas | ||
4. | Šaltienė Rita | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Nykštukų“ gr. | |
5. | Varkalienė Audronė
|
vyresnioji mokytoja | priešmokyklinis ugdymas | „Bitučių“ gr. | |
Pelėdnagių “Dobiliuko” skyrius |
|||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1. | Adomavičienė Gitana | mokytoja | meninis ugdymas,
muzika, 1-4 kl. |
gitana.adomaviciene@labunavosmokykla.lt | |
2. | Bagdonienė Roma | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Boružiukų“ gr. | |
3. | Čeidienė Nijolė | vyresnioji mokytoja | tikyba, 4 kl. | ||
4. | Ilevičienė Laima | mokytoja metodininkė | pradinis ugdymas, 4 kl. | 4 kl. | laima.ileviciene@labunavosmokykla.lt |
5. | Jakaitienė Birutė | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Boružiukų“ gr. | birutė.jakaitiene@labunavosmokykla.lt |
6. | Krasilnikienė Dalia Michalina | mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Drugelių“ gr. | |
7. | Dirdienė Viktorija | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Katinėlių“ ir „Peliukų“ gr | |
8. | Rimošaitienė Aurena | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Drugelių“ gr. | |
9. | Sinickienė Ingrida | vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Peliukų“ gr. | ingrida.sinickiene@labunavosmokykla.lt |
10. | Šimanauskienė Renata | mokytoja metodininkė | anglų kalba, 2,4 kl. | ||
11. | Urbštonavičė Lina | vyresnioji mokytoja | priešmokyklinis ugdymas | „Katinėlių“ gr. | |
12. | Svetlana Kaminskienė | vyresnioji mokytoja | pradinis ugdymas, 1 kl. | 1 kl. | jadvyga.vaitekuniene@labunavosmokykla.lt |
13. | Vilkelienė Virginija | vyresnioji mokytoja | pradinis ugdymas, 2 kl. | 2 kl. | |
Nociūnų skyrius |
|||||
1. |
Jonikienė Ramunė |
vyresnioji mokytoja | ikimokyklinis ugdymas | „Lašiukų“ gr. | ramune.jonikiene@labunavosmokykla.lt |
2. | Strazdauskienė Sandra | vyresnioji mokytoja | priešmokyklinis ugdymas | „Bitučių“ ir
„Lašiukų“ gr. |
|
3. | Urbonas Saulius | mokytojas | meninis ugdymas |