Mokinių pasiekimai 2019-2020 m.m.

 

Data Konkursas, varžybos, olimpiada, mokytojas Mokytojas Mokinių pavardės, klasė Pasiekimai
2019-09 Matematikos ekspertas D.Dovydavičiūtė 4 kl. mokiniai Dalyviai
2019-09-24 Kroso estafečių varžybos S.Stanionis M.Didykas 8

Š.Didykas 8

M.Janušis 8

A.Gvozdovičius 7

A.Jasikėnaitė 7

E.Klusaitė 7

I.Jančiauskaitė 6

O.Litvinavičiūtė 6

Dalyviai
2019-10-04 LR teisingumo ministerijos organizuojamame Konstitucijos egzamino  kūrybiniame konkurse “Mano namai – laisva Lietuva”“, pirmas etapas. J.Vaitiekūnienė

D.Dovydavičiūtė

Paulina Šimonytė 2 kl. “Būk laisva, gintarine Lietuva!”,

Lėja Rybelytė 2 kl. “Mano Lietuvos gimtieji kloniai”,

Karina Yliūtė 4 kl. “Lietuva iš arti ir toli-aš svajoju laisvai”

Dalyviai pateko į II turą

 

2019-10-11 Mokinių simpoziumas „Dievo tarnaitė –Adelė Dirsytė“. „Aušros“ progimnazija

 

V.Vėlienė A.Vėlius 5

J.Dirda 5

M.Aniulytė 5

A.Aniulytė 7

V.Vaičiulytė 7

A.Jasikėnaitė 7

V.Aleknaitė 9

Dalyviai- pranešimas
2019-10-30 Jaunųjų Talentų konkursas „Galim 2019“,  I etapo atranka D.Dovydavičiūtė J.Bagdonaitė

K.Yliūtė

Padėka
2019-10-24 Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. D.Kaupienė

D.Dovydavičiūtė

E.Junčienė

4 kl. – 11mokiniai

3 kl. -2 mokiniai

Dalyviai
2019-11-08

 

Lietuvos pradinių klasių mokinių pažintinė praktinė konferencija „Sveikatos akademija“ Radviliškyje J.Vaitiekūnienė Orestas Stasionis 2 Padėka
2019-11-13 2019-2020 m.m. Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2007 m. gim. ir jaun. Vaikinų kvadrato varžybos S.Stanionis J.Jančiauskaitė 6

O.Litvinavičiūtė 6

L.Vabalaitė 6

S.Vilkelytė 6

M.Aliulytė 5

G.Dmitrijeva 5

U.Mažeikaitė 5

E.Liberytė 5

A.Ginelevičiūtė 6

M.Bartusevičius 6

D.Grigonis 6

E. Ylius 6

A.Vaitiekūnas 6

A.Vėlius 5

M.Paulauskas 5

A.KLapatauskas 4

L.Jančiauskas 4

A.Žilinskas 3

2 vieta vaikinų tarpe
2019-11-18 2019-2020 m.m. Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2009-2010 m. gim. kvadrato varžybos S.Stanionis

D.Dovydavičiūtė

J.Bagdonaitė 4

A.Belousova 4

L.Dovidavičiutė 4

S.Efimovaitė 4

K.Yliūtė 4

L.Jančiauskas 4

A.Klapatauskas 4

D.Žemaitis 4

M.Vasiliauskas 3

A.Žilinskas 3

Dalyviai
2019-11-28 Rajoninė pradinio ugdymo mokinių konferencija „Sveika šiandiena –  sveikesniam rytojui“. „Aušros“ progimnazija J.Vaitiekūnienė Eneida Pacevičiūtė 2

Paulina Šimonytė 2

 

Padėka
2019-12-03 2019-2020 m.m. Kėdainių r. moksleivių futbolo varžybos S.Stanionis V.Anilauskas 7

A.Gvozdovičius 7

V.Janeliūnas 7

D.Siutilas 7

M.Kumetis 7

M.Barusevičius 6

D.Grigonis 6

Dalyviai
2019-12-16 Kompiuterinių ir naujametinių atvirukų konkursas „Žiemos fantazija 2019“ R.Jėckienė G.Dmitrijeva 5 Diplomas
2019-12-17 2019-2020 m.m. Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 3×3 krepšinio varžybos S.Stanionis F.Eibokaitė 10

R.Klapatauskas 10

A.Grigaitis 10

D.Minentaitė 10

V.Aleknaitė 9

K.Savickytė 9

A.Gegžnas 9

M.Velykytė 8

Š.Didykas 8

 

2 vieta – merginos

3 vieta – vaikinai

2019-12 –

2020-01

Respublikinis pradinių klasių kūrybinis konkursas ,,Languotos Kalėdos“.   Vilniaus Antakalnio progimnazija. J.Vaitiekūnienė O.Stasionis 2

L.Ribelytė 2

S.Aleknaitė 2

P.Šimonytė 2

R.Grauželytė

Padėkos
2020-01-15 2019-2020 m.m. Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų stalo teniso varžybos S.Stanionis Š.Didykas 8

G.Vaidotas 8

S.Vaidotas 8

A.Gvozdovičius 7

Dalyviai
2020-01 2-12 klasių kalėdinio atviruko konkursas „Su šventomis Kalėdomis“ V.Vėlienė A.Vėlius 5

A.Aniulytė 7

G.Žukaitė 6

U.Mažeikaitė 5

A.Vėlius Laureatas 5-7 kl.gupėje

Padėkos

2020-02-26/27 Lietuvos mokinių kaibų (lietuvių kalbos programa) konkursas KENGŪRA D.Dovydavičiūtė

N.Steiblienė

K.Yliūtė 4

M.Žvirblytė 3

T.Mikalauskas 3

J.Dirda 5

A.Vėlius 5

A.Aniulytė 7

A.Jasikėnaitė 7

K.Yliūtė-auksinės KD

J.Dirda-oranžinės KD

Padėkos

2020-02-28 Varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ S.Stanionis J.Dirda 5

L.Plaga 5

U.Mažeikaitė 5

G.Dmitrijeva 5

D.Grigonis 6

E.Ykius 6

A.Vaitiekūnas 6

L.Rauba 6

M.Bartusevičius 6

I.Jančiauskaitė6

L.Vabalaitė 6

M.Dubinskaitė 6

S.Vilkelytė 6

Dalyviai
2020-02-28 Varžybos „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ D.Dovydavičiūtė Justė Bagdonaitė 4

Augustė Beloussova 4

Lėja Dovidavičiūtė 4

Saulė Efimovaitė 4

Vakaris Gvergždys 4

Karina Yliūtė 4

Ligitas Jančiauskas 4

Aidas Klapatauskas 4

Kamilė Rugaitytė 4

Deividas Žemaitis 4

Antaris Žilinskas 3

Matas Vasiliauskas 3

3 vieta
2020-02-28 Nacionalinis diktantas „Ateik, rašyk, išsaugok“ N.Steiblienė

S.Varkalaitė

Goda Žukaitė 6

Karina Saulevičiūtė 6

Deimantė Aleknaitė 7

Austėja Jasikėnaitė 7

Vakaris Janeliūnas 7

Evelina Klusaitė 7

Vaiva Mažeikaitė 8

Arminas Zupkus 8

Viktorija Aleknaitė 9

Deiman  Kochanauskaitė 9

Kamilė Lipnevičiūtė 9

Gabija Barkauskaitė 10

Nedas Čekanaviius 10

Rokas Klapatauskas 10

Ulestina Lukauskaitė 10

Dalyviai
2020-02 Tarptautinis pradinių klasių mokinių dailės darbų paroda- konkursas LIETUVA IŠ ARTI IR IŠ TOLI. Vilniaus Tuskulėnų progimnazija. J.Vaitiekūnienė L.Ribelytė 2

P.Šimonytė 2

E.Pacevičiūtė 2

Padėkos
2020-03-05 Lietuvių kalbos diktanto konkurso „Raštingiausiais pradinukas“ Kėdainių r. 2-4 kl. mokinių D.Dovydavičiūtė

E.Junčienė

L.Ilevičienė

K.Yliūtė 4

T.Mikalauskas 3

I.Gudeliauskaitė3

3 kl.tarpe T.Mikalauskas 2 vieta

4 kl. tarpe

I.Gudeliauskaitė 3 vieta

2020-03-09 Kėdainių r. 5-6 kl. Mokinių dailaus rašto konkursas “Rašau” S.Varkalaitė A.Vaitiekūnas 6

 

Dalyvis
2020-03-03 Lietuvos mokinių kalbų (anglų) konkursasa KENGŪRA D.Dovydavičiūtė

G.Ivaškevičiūtė-Dirdė

S.Bagdonaitė 3

T.Mikalauskas 3

P.Straleckas 3

S.Buožytė 4

K.Yliūtė 4

M.Aniulytė 5

A.Dambrauskas5

G.Dmitrijeva 5

J.Dirda 5

A.Vėlius 5

G.Žilinskas 5

M.Bartusevičius 6

A.Ginelevičiūė 6

V.Janeliūnas 7

A.Jasikėnaitė 7

M.Kumetis 7

V.Vaičiulytė 7

A.Gžigužauskaitė 8

E.Stauskis 8

P.Sereika 9

R.Kelpšaitė 10

K.Yliūtė-auksinės Kengūros diplomas

E.Pranckunas-auksinės

A.Ginelevičiūtė-auksinės KD

V.Janeliūnas –auksinės KD

A.Gžigužauskaitė-sidabrinės KD

R.Kelpšaitė-sidabrinėsKD

G.Žilinskas – oranžinės KD

V.Vaičiulytė-oranžinės KD

E.Stauskis-oranžinės KD

Padėkos

2020-03-13 GAMTOS KENGŪRA 2020 A.Urbonavičienė M.Bartusevičiūtė 2

V.CHmeniauskas 2

T.Mikalauskas 2

L.Dovidavičiūtė 3

S.Efimovaitė 3

K.Yliūtė 3

M.Kšivickaitė 3

J.Raižys 3

J.Dirda 4

E.Liberytė 4

U.Samulevičiūtė 4

A.Vėlius 4

Dalyviai
2020-03-19 Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA 2020, nuotoliniu būdu J.Vaitiekūnienė

V.Pauliukaitienė

NYKŠTUKAI

L.Rybelytė 2

MAŽYLIS

M.Bartusevičiūtė 3

A.Beloussova 4

S.Efimovaitė 4

V.Gvegždys 4

D.Žemaitis 4

A.Žilinskas 3

M.Žvirblytė 3

BIČIULIS

M.Aniulytė 5

M.Bartusevičius 6

J.Dirda 5

D.Grigonis 6

A.Vėlius 5

KADETAS

A.Aniulytė 7

V.Jneliūnas 7

A.Jasikėnaitė 7

A.Žilinskas – pasirodė puikiai, 6 vieta rajone

M.Bartusevičiūtė – puikiai, 3 vieta rajone

 

Tarptautinis matematikos konkursas KENGŪRA 2019 L.Ilevičienė NYKŠTUKAS

T.CHarapačas

S.Dirdaitė

H.Hofmanas

MAŽYLIS

A.Narbutaitė

Dalyviai
2020-03-16 Respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Knygos skirtukas“ A.Urbonavičienė

D.Dovydavičiūtė

J.Žukas 1

K.Yliūtė 4

Jonas Žukas 1 – laureatas

Karina Yliūtė 4 – laureatė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2020-03 Tarptautinis edukacinis IT konkursas „Olimpis 2020-pavasario sesija“ R.Jėckienė M. Aniulytė- III laipsnis

A.Vaitiekūnas –III l.

S.Vilkelytė – III l.

E.Klusaitė – II l.

A.Jasikėnaitė – II l.

A.Aniulytė – II l.

M.Manionis – III l.

A.Ginelevičiūtė-padėka

D.Grigonis – padėka

G.Vaidotas – padėka

Š.Didykas – padėka

M.Didykas – padėka

V.Mažeikaitė – padėka

M.Velykytė – padėka

J.Gumenko – padėka

J.Valionis – padėka

E.Stauskis – padėka

A.Gžigužauskaitė – padėka

V.Vaičiulytė – padėka

V.Janeliūnas – padėka

Ol.Litvinavičiūtė – padėka

K.Saulevičiūtė –padėka

G.Sipavičiūtė –padėka

G.Žukaitė -padėka

2020-03 Tarptautinis edukacinis istorijos konkursas „Olimpis 2020- pavasario sesija“ A.Grikevičienė M.Aniulytė 5-padėka

 

2020-03 Tarptautinis edukacinis matematikos konkursas „Olimpis 2020- pavasario sesija“ V.Pauliukaitienė M.Aniulytė 5 – III l.diplomas

A.Aniulytė – II l.

2020-03 Tarptautinis edukacinis biologijos konkursas „Olimpis 2020- pavasario sesija“ R.Feiferienė M.Aniulytė 5 – III l.diplomas

A.Aniulytė – II l.

G.Žukaitė – II l.

2020-03 Tarptautinis edukacinis anglų kalbos  konkursas „Olimpis 2020- pavasario sesija“ G.Ivaškevičiūtė-Dirdė G.Žukaitė – I laipsnio

 

 

PADĖKOS 1-4 kl. mokiniams baigus 2019-2020 m.m.

1 klasė

Padėka Dovydui Ruškui už puikų mokymąsį ir nepriekaištingą mokyklos lankymą

Padėka Austėja Stauskytei už puikų mokymąsį ir nepriekaištingą mokyklos lankymą

Padėka Jonui Žukui už puikų mokymąsį ir nepriekaištingą mokyklos lankymą

Padėka Mangirdui Rudinskui už gerą mokymąsį ir nepriekaištingą mokyklos lankymą.

2 klasė

Lėja Rybelytė – už labai gerus ugdymosi pasiekimus, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime.

3 klasė

  1. Padėka MILDAI BARTUSEVIČIŪTEI už labai gerus ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.
  2. Padėka MILDAI ŽVIRBLYTEI už labai gerus ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.
  3. Padėka TAUTVYDUI MIKALAUSKUI už labai gerus ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.
  4. Padėka ANTARIUI ŽILINSKUI už labai gerus ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.
  5. Padėka TAUTVYDUI MIKALAUSKUI, dalyvavusiam lietuvių kalbos diktanto “Raštingiausias pradinukas” Kėdainių rajono 2-4 klasių mokinių konkurse, ir užėmusiam 2 VIETĄ.

Tarptautinis matematikos KENGŪROS konkursas – Milda Bartusevičiūtė 3 vieta rajone, Antaris Žilinskas – 6 vieta rajone.

4 klasė

Lėjai Dovydavičiūtei

Karinai Yliūtei

– už puikius mokymosi rezultatus, pavyzdingą mokyklos lankymą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime, už pasiekimus konkursuose ir olimpiadose, koncertuose bei mokyklos vardo garsinimą.

Augustei Beloussovai,

 Vakariui Gvergždžiui

– už puikius mokymosi rezultatus, pavyzdingą mokyklos lankymą, aktyvų dalyvavimą konkursuose ir olimpiadose.

Saulei Efimovaitei,

Justei Bagdonaitei

– už  gerus mokymosi rezultatus, už labai gerą mokyklos lankymą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime, už pasiekimus konkursuose ir olimpiadose, dalyvavimą koncertuose bei mokyklos vardo garsinimą.

Miglei Kšivickaitei,

Sniegei Buožytei

– už aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos veikloje, konkursuose bei koncertuose.

Aidui Klapatauskui – už gerą mokyklos lankymą, už aktyvų dalyvavimą kūrybiniuose konkursuose ir sportinėse varžybose.

 

K.Yliūtė – Lietuvos mokinių kaibų (lietuvių kalbos programa) konkursas KENGŪRA -auksinės Kengūros diplomas

K.Yliūtė-Lietuvos mokinių kalbų (anglų) konkursasa KENGŪRA – auksinės Kengūros diplomas

Saulė Efimovaitė, Vakaris Gvergždys, Deividas Žemaitis, Augustė Beloussova – padėkos-  Tarptautinis matematikos KENGŪROS konkursas.

 

 

“DOBILIUKO” skyrius

1 klasė

Samantai Dirdaitei – už puikius ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.

Vėjui Jasiūnui – už gerus ugdymosi pasiekimus, dodelę pažangą.

Augustinui Klusui – už gerus ugdymosi pasiekimus, dodelę pažangą.

Austėjai Misevičiūtei – už gerus pasiekimus ir gražų bendravimą.

 

2 klasė

Gratui Gudeliauskui – už labai gerus ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.

Henrikui Hofmanui – už labai gerus ugdymosi pasiekimus, gražų bendravimą ir pavyzdingą elgesį.

Rokui Šimkui – už pažangą.

Neitonui Firsovui – už pažangą.

 

3 klasė

Agnei Macinavičiūtei – už padarytą pažangą, aktyvų dalyvavimą, gerą lankomumą.

Martynui Macinavičiui – už padarytą pažangą, aktyvų dalyvavimą, gerą lankomumą.

Luizai Jablonskytei – už pažangą.

 

4 klasė

KAROLINAI JONAITYTEI – už atsakingą mokyklos lankymą

GIEDREI STASIUKONYTEI – už gražias iniciatyvas

RUGILEI ŽIAUKAITEI – už gražias iniciatyvas,  už aktyvų dalyvavimą rajoninėse ir respublikinėse konferencijose

AKVILEI NARBUTAITEI – už dalyvavimą savivaldoje bei aktyvų dalyvavimą rajoninėse ir respublikinėse konferencijose

KAMILEI JABLONSKYTEI – už padarytą didelę individualią pažangą

GABRIELEI PAKŠTAITYTEI –  už padarytą didelę individualią pažangą

IVETAI GUDELIAUSKAITEI – už aktyvų dalyvavimą rajoniniuose ir respublikiniuose konkursuose.

Padėka Ivetai Gudeliauskaitei, dalyvavusiai lietuvių kalbos diktanto “Raštingiausias pradinukas” Kėdainių rajono 2-4 klasių mokinių konkurse, ir užėmusiai 3 VIETĄ.

EMAI PRANCKŪNAS –  už aktyvų dalyvavimą respublikiniuose anglų kalbos konkursuose ir puikius rezultatus juose, Lietuvos mokinių kalbų (anglų) konkursasa KENGŪRA – auksinės Kengūros diplomas

 

PADĖKOS 5-10 klasių mokiniams baigus  2019-2020 m.m.

5 klasė

Miglė Aniulytė – už labai gerą mokymąsi, pavyzdingą elgesį bei aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos veikloje.

Gabrielė Dmitrijeva – už gerą mokymąsi.

Adrijus Dambrauskas – už gerą mokymąsi bei puikų lankomumą.

Joris Dirda – už gerą mokymąsi bei lankomumą, pavyzdingą elgesį bei aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos veikloje.

Elinga Liberytė – už gerą mokymąsi, lankomumą bei atsakingumą klasės veikloje.

Ugnė Mažeikaitė – už gerą lankomumą bei atsakingumą klasės veikloje.

Arminas Puišys – už gerą mokymąsi bei lankomumą.

Almantas Vėlius – už puikų mokymąsi, pavyzdingą elgesį bei atsakingumą klasės veikloje. Tarptautinis matematikos konkursas Kengūra – 3 vieta rajone.

Grantas Žilinskas – už labai gerą mokymąsi bei lankomumą.

 

6 klasė

Adomui Vaitiekūnui

– už puikius mokymosi rezultatus, pavyzdingą mokyklos lankymą, gražų bendravimą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime, už pasiekimus konkursuose, koncertuose bei mokyklos vardo garsinimą.

Godai Žukaitei

– už puikius mokymosi rezultatus, pavyzdingą mokyklos lankymą, gražų bendravimą ir aktyvų dalyvavimą klasės bei mokyklos gyvenime.

Dovydui Grigoniui

– už puikius mokymosi rezultatus, pavyzdingą mokyklos lankymą, gražų bendravimą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime bei pasiekimus sporto varžybose.

Mykolui Bartusevičiui

– už gerus mokymosi rezultatus, pavyzdingą mokyklos lankymą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime bei pasiekimus sporto varžybose.

Saulei Vilkelytei

– už gerus mokymosi rezultatus, gražų bendravimą, aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos gyvenime

 

7 klasė

Austėjai Jasikėnaitei už puikų mokymąsi, aktyvų aktyvimą klasės ir mokyklos veikloje

Austėjai Aniulytei už puikų mokymąsi , aktyvų dalyvavimą klasės ir mokyklos veikloje

Evelina Klusaitė už gerą mokymąsi ir aktyvų dalyvavimą  klasės veikloje

Vakariui Janeliūnui už gerą mokymąsi.

Deimantė Aleknaitė už gerą mokymąsi.

 

8 klasė

Arminas Zupkus – už gerą lankomumą. (teikia klasės auklėtojas)

 

9 klasė

Karina Savickytė – už aktyvų dalyvavimą klasės veikloje (teikia klasės auklėtojas)

Samanta Jucevičiūtė – už aktyvų dalyvavimą klasės veikloje (teikia klasės auklėtojas)

Kamilė Lipnevičiūtė – už aktyvų dalyvavimą klasės veikloje (teikia klasės auklėtojas)

 

10 klasė

Gabijai Barkauskaitei už aktyvią veiklą , pažangą

Rugilei Kelpšaitei už aktyvią veiklą , pažangą

Rokui Klapatauskui už pažangą

Ulestinai Lukauskaitei už pažangą

 

 

Mokinių pasiekimai 2018-2019 m.m.

 

Rajone

 

  • Kėdainių r. mokyklų žaidynių 3×3 krepšinio varžybos – merginų komanda II vieta, vaikinų komanda  III vieta.
  • Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių berniukų mažojo futbolo 5×5 varžybos. Vaikinų komanda – III vieta.
  • Kėdainių r. mokinių kaimo vietovių mokyklų žaidynių tinklinio varžybos – merginų komanda III vieta, vaikinų komanda  II vieta.
  • Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas. Karolina Saulevičiūtė 5 kl. – III vieta (5-8 kl. tarpe).
  • Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajoninis etapas. Osvaldas Kochanauskas 10 kl. – III vieta.
  • Kėdainių r. 1-4 kl. Mokinių dailaus rašto konkursas “Rašome”. Saulė Aleknaitė 1 kl – III vieta.
  • Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas “Tramtatulis”. Justė

Bagdonaitė 3 kl., Gabija Juškytė 4 kl. – laureatės.

  • Varžybos “Drąsūs, stiprūs, vikrūs” 5-6 klasių – III komandinė vieta pagrindinių mokyklų tarpe.
  • Kėdainių r. 5-6 klasių mokinių dailaus rašto konkursas “Rašom”. Adomas Vaitiekūnas – II vieta

(5 kl. tarpe), Goda Žukaitė – III vieta (5 kl. tarpe), Austėja Aniulytė – 1 vieta (6 kl. tarpe), Austėja Jasikėnaitė – III vieta (6 kl. tarpe).

  • Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 5-12 klasių mokinių šaškių varžybos. III komandinė vieta.
  • Kėdainių r. mokinių mokyklų žaidynių kroso estafečių varžybos. III komandinė vieta.
  • Kėdainių r. kaimo vietovių mokyklų žaidynių virvės traukimo varžybos. III komandinė vieta.
  • Kėdainių rajono mokyklų keturkovės varžybos – merginų komanda III vieta, vaikinų komanda  I vieta.
  • Skaitovų konkursas “Pavasaris pražydo žodžiais”. Karina Saulevičiūtė 5 kl. – nugalėtoja (savo amžiaus grupėje).
  • Kėdainių r. kaimo vietovių mokyklų žaidynių lengvosios atletikos varžybos – merginų komanda  I vieta, vaikinų komanda  II vieta.
  • Rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo šventė “Su knyga – per gyvenimą”. Padėka – Lėjai Rybelytei 1 kl., Karinai Yliūtei 3 kl.

 

Respublikoje

 

  • LR teisingumo ministerijos organizuojamas Konstitucijos egzamino 2018 kūrybinis konkursas „Aš ir tu – dar šimtas metų kartu“, Lėjos Dovidavičiūtės piešinys „Mano širdelėje Lietuva gyvena“ atrinktas tarp respublikos geriausių, ji – Konstitucijos egzamino 2018 trečiokų tarpe – nugalėtoja.
  • Klaipėdos apskrities vaikų muzikos olimpiada „Muzika kitaip 2018“. Mija Vandzinskaitė 4 kl.,

Ugnė Samulevičiūtė 4 kl. – III vieta.

  • 48-asis tarptautinis jaunimo epistolinio rašinio konkurso nacionalinis etapas. Adomas Vaitiekūnas 5 kl. – nugalėtojas.
  • Tarptautinis Lietuvos mokinių lietuvių kalbos konkursas KENGŪRA 2019. Lėja Dovydavičiūtė 3 kl. Iveta Gudeliauskaitė 3 kl. „Dobiliuko“ sk. – sidabrinės Kengūros diplomas, Jasikėnaitė Austėja 6 kl., Milda Žvirblytė 2 kl., Karina Yliūtė 3 kl., Joris Dirda 4 kl.  – oranžinės Kengūros diplomas.
  • Tarptautinis Lietuvos mokinių anglų kalbos konkursas KENGŪRA 2019. Grantas Žilinskas 4 kl., Joris Dirda 4 kl.,  Adomas Majauskas 4 kl., Sniegė Buožytė 3 kl., Karina Yliūtė 3 kl., Ema Pranckūnas 3 kl. „Dobiliuko“ sk. – auksinės Kengūros diplomas, Almantas Vėlius 4 kl., Augustė Ginelevičiūtė 5 kl.,  – sidabrinės Kengūros diplomas, Eismantė Daugvilaitė 4 kl. „Dobiliuko“ sk., Vakaris Janeliūnas 6 kl., Vakarė Vaičiulytė 6 kl., Aretas Zupkus 8 kl.  – oranžinės Kengūros diplomas.
  • Tarptautinis Lietuvos mokinių  konkursas Gamtos KENGŪRA 2019. Joris Dirda 4 kl. – sidabrinės Kengūros diplomas, Akvilė Narbutaitė 3 kl. „Dobiliuko“ sk., Jokūbas Raižys 3 kl. – oranžinės Kengūros diplomas.
  • Tarptautinis Lietuvos mokinių matematikos konkursas KENGŪRA 2019. Tarp geriausių rajone:

Šeštokai -7 vieta-Vakaris Janeliūnas 6 kl.- VII vieta ( šeštokų), Austėja Jasikėnaitė 6 kl. – IX vieta

(šeštokų), Evelina Klusaitė 6 kl. – X vieta (šeštokų), Deimantė Kochanauskaitė 8 kl. – IX vieta

(aštuntokų), Eismantė Daugvilaitė 3 kl. „Dobiliuko“ sk. – IX vieta (ketvirtokų).

  • Respublikinis mokinių piešinių konkursas, skirtas Žemės dienai “Žemės pasakojimai 2019”. Meida Urbonavičūtė – III vieta, Lėja Rybelytė – III vieta.
  • V-oji respublikinė vokalinių ansamblių šventė-konkursas “Pasiimsiu paukščio balsa” – diplomas pradinių klasių mergaičių vokaliniam ansambliui.
  • Jaunųjų liaudies atlikėjų konkursas “Tramtatulis” regioninis turas. Gabija Juškytė 4 kl. – laureatė.
  • Respublikinis Lietuvos vaikų ir moksleivių – lietuvių liaudies kūrybos atlikėjų – konkursas “Tramtatulis”. Gabija Juškytė 4 kl. – laureatė.
  • Nacionalinis mokinių piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2019“. Justė Bagdonaitė 3 kl. – II vieta.
  • Tarptautinis vaikų ir jaunimo estradinės dainos konkursas “Linksmieji perliukai 2019”. Milda Žvirblytė 2 kl., Milda Bartusevičiūtė 2 kl., Luknė Liberytė 2 kl.,Karina Yliūtė 3 kl.,Saulė Efimovaitė 3 kl., Miglė Kšivickaitė 3 kl., Mija Vandzinskaitė 4 kl., Gabija Juškytė 4 kl. – III vieta.
  • Respublikos moksleivių folklorinių šokių varžytuvės “Patrepsynė 2019”. Finalas. Austėja Aniulytė 6 kl., Adomas Vaitiekūnas 5 kl. – porai diplomas už geriausiai atliktą šokį “Patrpsienis”. Lėja Dovidavičiūtė 3 kl. Ligitas Jančiauskas 3 kl. – porai padėka už puikų šokimą.
  • Tarptautinis mokinių piešinių konkursas „Vasaros olimpinės žaidynės“. Jokūbas Raižys 3 kl. – nugalėtojas.

 

 

Mokinių pasiekimai 2017-2018 m.m.

Rajone

• Kėdainių rajono savivaldybės konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ („Dobiliuko“ sk. I vieta)
• Kaimo vietovių mokyklų pradinių klasių rajoninės Kvadrato varžybos (III vieta)
• Kėdainių r. Olimpinio festivalio pagrindinių mokyklų kvadrato varžybos (merginų komanda II vieta, vaikinų komanda III vieta)
• Kauno miesto ir apskrities pradinių klasių moksleivių teisinių žinių viktorina: „Būk saugus“ (3 kl. komanda I vieta)
• Kėdainių r. mokyklų mokinių Tinklinio varžybos (III vieta pagrindinių mokyklų tarpe)
• Kėdainių rajono 4 klasių mokinių matematikos olimpiados „Geriausias matematikas“ (Vaitiekūnas Adomas II vieta, Grigonis Deividas III vieta)
• Kėdainių r. 5-6 kl. mokinių dailaus rašto konkursas (Mažeikaitė Vaiva III vieta)
• Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos rajoninis protų mūšis „Mažasis lyderis 2018“ (3-4 kl. komanda I vieta)
• Lietuvių kalbos diktanto konkursas „Raštingiausias pradinukas“ Kėdainių rajono 2-4 klasių mokiniams (Gudeliauskaitė Iveta „Dobiliuko“ sk. 2 kl. – III vieta, Žukaitė Goda 4 kl. – III vieta)
• Kėdainių rajono 1-4 klasių mokinių dailaus rašto konkursas „Rašome“ (Yliūtė Karina 2 kl. – II vieta)
• Rajoninės šaškių varžybos (komandinė III vieta)
• Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos plakato konkursas „Aš žinau taisykles, o tu?“ (Austėja Jasikėnaitė 5 kl. – I vieta, Austėja Aniulytė 5kl. – III vieta, Grasilė Ginelevičiūtė spec. apdovanojimas už technikos originalumą)
• Kėdainių r. keturkovės varžybos (merginų komanda I vieta, vaikinų komanda III vieta)
• Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų virvės traukimo varžybos (vaikinų komanda III vieta)
• Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų lengvosios atletikos varžybos (merginų komanda III vieta, vaikinų komanda III vieta)
• Kėdainių r. 1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas „Su knyga per gyvenimą“ ( Žvirblytė Milda 1 kl. – III vieta)
• Kėdainių dekanato organizuojamas Kalėdinių atvirukų konkursas „Jėzaus aplankymas“ Vėlius Almantas 3 kl. laureatas)
• XII-asis populiarios dainos festivalis-konkursas ,,Baltumo šventė” 2018 (Juškytė Gabija 3 kl. Baltumo diplomas su taure)
• Kėdainių dailės mokyklos organizuotas Sveikinimo atviruko, skirto Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, konkursas (Žukaitė Goda 4 kl., Vaičiulytė Vakarė 5 kl.- laureatės)

Respublikoje

• LR teisingumo ministerijos organizuojamas Konstitucijos egzamino 2017 kūrybinis konkursas „Konstitucija, tavo gimtadienį švenčiu“ (Dovidavičiūtė Lėja 2 kl., Ginelevičiūtė Augustė 4 kl.- nugalėtojos)
• Kauno apskrities vyr. policijos komisariato organizuota Kauno miesto ir apskrities pradinių klasių moksleivių teisinių žinių viktorina „Būk saugus“ (3 kl. komanda I vieta)
• Nacionalinis projektas „Sveikos gyvensenos abėcėlė“ (4 kl. mokinio Vaitiekūno Adomo istorija atspausdinta knygoje „Marsiečio abėcėlė“)
• Tarptautinis Lietuvos mokinių lietuvių kalbos konkursas KENGŪRA 2018 (Grigonytė Gabrielė 7 kl. – sidabrinės Kengūros diplomas, Jasikėnaitė Austėja 5 kl., Aniulytė Austėja 5 kl., Ginelevičiūtė Grasilė 8 kl. – oranžinės Kengūros diplomas)
• Tarptautinis Lietuvos mokinių anglų kalbos konkursas KENGŪRA 2018 (Žilinskas Grantas 3 kl., Dirda Joris 3 kl., Vaitiekūnas Adomas 4 kl., Janeliūnas Vakaris 5 kl. – auksinės Kengūros diplomas, Majauskas Adomas – sidabrinės Kengūros diplomas, Vėlius Almantas 3 kl., Ylius Erikas 4 kl., Bagdonas Deividas 10 kl. – oranžinės Kengūros diplomas)
• Tarptautinis Lietuvos mokinių matematikos konkursas „Kengūra“ (Vaitiekūnas Adomas 4 kl. – I vieta savivaldybėje, Grigonis Deividas 4 kl. – III vieta sav., Bartusevičius Mykolas 4 kl. – VI vieta sav., Narbutaitė Akvilė „Dobiliuko“ sk. 2 kl. – V vieta sav., Žiaukaitė Rugilė „Dobiliuko“ sk. 2 kl. – VIII vieta sav., Gudeliauskaitė Iveta „Dobiliuko“ sk. 2 kl. – VIII vieta sav., Grigonytė Gabrielė 7 kl. – X vieta sav.)
• Tarptautinis edukacinis lietuvių kalbos ir literatūros konkursas „Olimpis 2018 – Pavasario sesija“ (Austėja Aniulytė 5 kl. – II laipsnio diplomas)
• Tarptautinis edukacinis matematikos konkursas „Olimpis 2018 – Pavasario sesija“ (Austėja Aniulytė 5 kl. – II laipsnio diplomas)
• Tarptautinis edukacinis istorijos konkursas „Olimpis 2018 – Pavasario sesija“ (Austėja Aniulytė 5 kl. – III laipsnio diplomas)
• Respublikinis vaikų ir jaunimo tremtinių ir partizanų dainų konkursas Ukmergėje ,,Ne mėlynos vosilkos” (Gabija Juškytė 3 kl. – I vieta)

 

Mokinių pasiekimai 2016-2017 m.m.

Rajone

1-4 kl. dailaus rašto konkursas „Rašom“ (Justina Bagdonaitė, 1 kl. I vieta, Karina Yliūtė, 1 kl. III vieta).
2-3 kl. mokinių protų mūšis: „Mažasis lyderis – 2017“ ( I vieta).
3 kl. mokinių Teisinių žinių viktorina „Būk saugus“ (I vieta).
Kvadrato varžybos (I vieta merginų komanda pagrindinių mokyklų tarpe).
Kaimo vietovės lengvosios atletikos keturkovės varžybos (merginų komanda I vieta, vaikinų komanda III vieta).
Tarptautinis matematikos konkursas „Kengūra 2017“ – (Adomas Vaitiekūnas, 3 kl. I vieta tarp 10 geriausiųjų rajone, Mykolas Bartusevičius, 3 kl. II vieta tarp 10 geriausiųjų rajone, Viktorija Vilčinskaitė, 1 kl., Nociūnų sk., IV vieta tarp 10 geriausiųjų rajone).
1 kl. meninio skaitymo konkursas „Su knyga-per gyvenimą“ (Hektoras Taujanskas, 2 kl. „Dobiliuko“ sk., I vieta, Karina Saulevičiūtė, 3 kl. II vieta, Karina Yliūtė, 1 kl. III vieta) .
Šaškių varžybos (Šarūnas Didykas, 5 kl. II vieta).
„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (II vieta).
Olimpinio festivalio kroso varžybos (Romutė Savickytė, 9 kl. II vieta).
4 kl. matematikos olimpiada: „Geriausias matematikas“ (Liucija Valkiūnaitė, 4 kl. „Dobiliuko“ sk.. II vieta).
2-4 kl. „Rašau diktantą 2017“ konkursas (Goda Žukaitė, 3 kl. III vieta).
Rajono mokyklų žaidynių 3×3 krepšinio varžybos (III vieta rajone tarp pagrindinių mokyklų).
Technologijų olimpiada (Mantas Jasikėnas, 8 kl. III vieta tarp rajono 8-10 kl. mokinių).
Rajoninis piešinių konkursas: „Kalėdinis atvirukas su Švento Rašto tekstu“ (Rimantas Kochanauskas, 10 kl. nugalėtojas).

Respublikoje

Kauno apskrities 3 kl. mokinių Teisinių žinių viktorina „Būk saugus“ (I vieta).
Respublikinis vaikų piešinių konkursas: „Augu sveikas ir stiprus“ (Paulina Bieliauskaitė, 3 kl. I vieta).
Respublikinė technologijų paroda-konkursas „Ateities automobilis“ (Benas Gadišauskas, 3 kl. I vieta, Erikas Ylius, 3 kl. II vieta).
Respublikinis piešinių, nuotraukų konkursas: „Lietuvos paukščiai 2017“ (Adomas Vaitiekūnas, 3 kl. II vieta).
Respublikinio 1-4 klasių mokinių aplikacijos konkursas “Kalėdų belaukiant”(Austėja Aniulytė, 4 kl., Austėja Jasikėnaitė, 4 kl. II vieta).
Edukacinis konkursas „Olympis 2017“ (Iveta Gudeliauskaitė, 1 kl. „Dobiliuko“ sk., lietuvių k., matematika, biologija, informacinės technologijos aukso medalis).
„Kalbų Kengūra 2017“ (Erikas Ylius, 3 kl. (anglų k.) sidabrinės Kengūros diplomas, Aretas Zupkus, 5 kl., Mantas Jasikėnas, 8 kl., Simona Rapalavičiūtė, 7 kl. (lietuvių k.) oranžinės Kengūros diplomai).
Konstitucijos egzamino 2016 kūrybinis konkursas „Mano sveikinimas Konstitucijos egzaminui“ (Goda Žukaitė, 3 kl. nugalėtoja).
Respublikinis 1-4 kl. mokinių kūrybinių darbų konkursas-paroda: „Tetulės ąsotėlis“ (Benas Gadišauskas, 3 kl. nugalėtojas).
Respublikinis rašinio konkursas „Laiškas mamai“ (Benas Gadišauskas, 3 kl. III vieta).
Respublikinis konkursas: „Žemės pasakojimai“ ( Deividas Grigonis, 3 kl., Adomas Vaitiekūnas, 3 kl., Goda Žukaitė, 3 kl., Austėja Jasikėnaitė, 4 kl. nugalėtojai).
Nacionalinis neformalaus švietimo projektas 3 kl. mokiniams: „Sveikos gyvensenos ABĖCĖLĖ“. Istorijų kūrimas (Adomas Vaitiekūnas, 3 kl. geriausia istorija).
Lietuvos 1-4 klasių mokinių kūrybinių darbų paroda-konkursas: ,,Žemė pina žiedų pynė“(Karina Saulevičiūtė, 3 kl. Austėja Jasikėnaitė, 4 kl. nugalėtojos).

Mokinių pasiekimai 2015-2016 m.m.

Rajone

Mokinių technologijų olimpiada (Mantas Jasikėnas 7 kl. septintų kl. mokinių tarpe užėmė I vietą).

Pradinių klasių mokinių konkursas “My first English book“ (I vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio kvadrato varžybos (pagrindinių mokyklų tarpe merginų komanda užėmė I vietą).

Projekto „Menų malūnas“ skaitovų konkursas „Pavasaris pražydo žodžiais“(Šarūnas Didykas 4 kl. Nociūnų skyrius I vieta).

Lietuvos mokinių matematikos konkursas „KENGŪRA“ (Joris Dirda, 1 kl. rajone I vieta Nykštukų grupėje).

2-4 kl. mokinių lietuvių k. diktanto „Rašau diktantą-2016“ konkursas (Goda Žukaitė 2 kl. II vieta, Austėja Aniukytė, 3 kl. III vieta).

Skaitovų konkursas „Pavasaris pražydo žodžiais“ (Karina Saulevičiūtė, 2 kl. tapo nugalėtoja). Mokinių mažojo futbolo „ Pirmokų lyga“ varžybos ( laimėta Mažoji taurė).

2-4 kl. mokinių dailaus rašto konkursas „Rašom“( Goda Žukaitė, 2 kl. II vieta, Austėja Aniulytė 2 kl. III vieta, Justina Raižytė 4 kl. III vieta, Taironas Justinavičius, 2 kl. Nociūnų skyrius, III vieta, Šarūnas Didykas,4 kl. Nociūnų skyrius III vieta).

1-4 kl. meninio skaitymo konkursas „Su knyga-per gyvenimą“ ( Karina Saulevičiūtė, 2 kl. III vieta, Hektoras Taujanskas, 1 kl. „Dobiliuko“ skyrius II vieta, Ieva Jančiauskaitė , Nociūnų skyrius 2 kl. III vieta, Šarūnas Didykas, 4 kl. Nociūnų skyrius III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio kaimo vietovės lengvosios atletikos keturkovės varžybos ( merginų komanda II vieta, vaikinų III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio kroso varžybos ( III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio krepšinio 3×3 varžybos (III vieta).

Moksleivių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ (pagrindinių mokyklų tarpe III vieta).

Respublikoje

Lietuvių kalbos Kengūra (Aretas Zupkus, 5 kl. oranžinis diplomas, Justinas Skiparius, 6 kl. auksinis diplomas).

Anglų kalbos Kengūra (Juras Valionis, 4 kl. auksinis diplomas, Matas Gustas, 4 kl. auksinis diplomas, Monika Narbutaitė,4 kl. oranžinis diplomas, Justina Raižytė, 4 kl. oranžinis diplomas, Adomas Paškevičius, 8 kl. oranžinis diplomas).

Rusų kalbos Kengūra (Mantas Jasikėnas, 7 kl. auksinis diplomas).

„Olympis 2016“ ( Dominykas Klimavičius, 4 kl., matematika „Dobiliuko“ skyrius III laipsnio diplomas, Goda Rušaitė, 4 kl. anglų kalba, matematika „Dobiliuko skyrius II ir III laipsnio diplomai, Austėja Gžigužauskaitė 4 kl., anglų k. „Dobiliuko“ skyrius II ir III laipsnio diplomai).

Respublikinės tradicinių šokių „Patrepsynė“ varžytuvės Justina Raižytė, 4 kl. ir Matas Gustas, 4 kl. tapo laureatais).

Respublikinis mokinių nuotraukų konkursas „Aš matau tave laimingą“ (Goda Žukaitė, 2 kl. I vieta.

Respublikinis piešinių konkursas „Mano šeima sportuoja“ (Miglė Dubinskaitė, 2 kl. I vieta).

Respublikinis piešinių konkursas „Mano šeimos gydytojas“ Augustė Ginelevičiūtė, 2 kl. tapo prizininke).

Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Žemės pasakojimai“ (Goda Žukaitė, 2 kl. tapo prizininke).

Respublikinis konkursas „Nuo plačios tėvynės iki gimtinės“ „Dobiliuko“ skyrius (II vieta).

Lietuvos mokinių liaudies dailės konkursas “Sidabro vainikėlis” Aukštaitijos regiono turas

( Justina Raižytė, 4 kl. II vieta).

Respublikinė 1-2 kl. technologijų paroda-konkursas „Skrybėlė mamai“ (Benas Gadišauskas, 2 kl.-II vieta).

Respublikinis pradinių klasių mokinių dailės darbų paroda-konkursas „Sveikatos miestas“ ( Goda Žukaitė, 2 kl. II vieta).

 

Mokinių pasiekimai 2014-2015 m. m.

Rajone

Mokinių olimpinio festivalio 3×3 krepšinio varžybos ( I vieta pagrindinių mokyklų tarpe)

Mokinių olimpinio festivalio lengvosios atletikos varžybos ( I vieta)

Dailaus rašto konkursas „Rašom“ (II vietą)

2-4 kl. mokinių konkursas „Rašau diktantą“ (vieta)

Keturkovės varžybos (II vieta)

Virvės traukimo varžybos (II vieta)

1-4 kl. mokinių meninio skaitymo konkursas (III vieta)

Kvadrato varžybos (III vieta)

Olimpinio festivalio varžybos (pagrindinių mokyklų tarpe bendra III vieta)

 

Respublikoje

Tarptautinis pradinių klasių mokinių kūrybinis darbų konkursas „Kalėdinis lietuviškas skambantis žaisliukas“ ( laureatas, II vieta)

Respublikinės varžytuvės „Tautosakos malūnai–2015“ ( II vieta)

Respublikinės meninės kūrybos darbų konkursas- konferencija „Mano pasaulis“ ( nugalėtojai)

Respublikinis ekologinis konkursas „Žalioji palangė“ (nugalėtojai)

Respublikinis pradinių klasių mokinių piešinių konkursas „Pavasario šaukliai“ ( laureatas)

Respublikinis moksleivių piešinių konkursas „Žemės pasakojimai” ( II vieta)

Respublikinis kompiuterinių piešinių konkursas “Tau, mamyte – 2015“( II vieta)

Respublikinis vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2015“ (III vieta)

Tarptautinis matematikų konkursas „Kengūra“ (2 mokiniai pateko tarp 50 respublikoje geriausių, jie buvo apdovanoti piniginėmis premijomis ir asmeninėmis dovanomis)

Respublikinė Kalbų Kengūra ( mokiniai apdovanoti diplomais ir padėkos raštais)

 

Mokinių pasiekimai 2012-2013 m.m.

Rajone

Rajoninės mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2013“ (I vieta)
Rajoninės keturkovės varžybos (1 vieta berniukų komanda)
Trečių klasių moksleivių konkursas „Būk saugus“ (2 vieta)
Rajoninės olimpinio festivalio pradinių klasių kvadrato varžybos (2 vieta)
Rajoninis protų mūšis: „Kėdainių krašto istorijos paslaptys“ (3 vieta)
Rajoninė 5-8 kl. mokinių matematikos olimpiada (3 vieta)
Technologijų olimpiada (3 vieta)
Rajoninės pradinių klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos (3 vieta)
Rajoninės olimpinio festivalio 5-6 kl. mokinių kvadrato varžybos (3 vieta berniukų komanda)
Rajoninės olimpinio festivalio tinklinio varžybos (3 vieta)
Rajoninės kroso estafečių varžybos (3 vieta)

Respublikoje

Respublikinė baigiamoji šventė „Raktas į mokyklos muziejaus skrynią“ (2 vieta)
Respublikinės mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2013“ (laureatai)
Tarptautinis Lietuvos mokinių matematikos konkursas „Kengūra 2013“
( 2 kl. mokinys pateko tarp 50 geriausių respublikoje, o rajone 1 vieta)