Visos Naujienos

Tarptautinis piešinių konkursas „Mano mėgstamiausia sporto šaka“

Labūnavos pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame mokinių piešinių konkurse „Mano mėgstamiausia sporto šaka“, kurį organizavo LSU Kėdainių ,,Aušros“ progimnazija. Konkurso tikslas – pasitelkiant įvairias piešimo technikas perteikti nuomonę apie mėgstamiausią sporto šaką, fizinio aktyvumo svarbą. Sveikiname 4 klasės mokinę Godą Žukaitę, kuri tarptautiniame konkurse užėmė 3 vietą!

Skaityti daugiau
Visos Naujienos

Trečiokai ir ketvirtokai „Pelėdų“ kaime

Labūnavos pagrindinės mokyklos trečiokai ir ketvirtokai lankėsi „Pelėdų“ kaime. Pasigėrėję Pelėdnagių gyvenviete, kurią puošia daugybė ąžuolinių pelėdų skulptūrų, mokiniai dalyvavo edukacinėje pamokoje. Edukacinę veiklą vedė Pelėdnagių bendruomenės centro darbuotojos. Mokiniai mokėsi susirišti apyrankę, klausėsi pelėdų ,,ūkavimo“, legendų, pasakų, pasakėčių ir įdomybių apie pelėdą. Susipažino su rištų pelėdų paroda, kurių vyriausiai – daugiau kaip 40 metų.…

Skaityti daugiau
Pelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Muzikinis projektas „Piešiu muziką“

Šį pavasarį darželyje vyko muzikinis projektas „Piešiu muziką“. Projekto metu vaikai susipažino su muzikos instrumentu smuiku: žiūrėjo video, kuriuose populiarius kūrinius smuiku grojo skirtingi muzikantai, ištrauką iš koncerto, kur kūrinį atlieka smuikininkų duetas. Klausydamiesi klasikinės smuiku atliekamos muzikos, vaikai spalvino smuikus. Antra projekto dalis buvo skirta kompozitoriaus Camille Saint- Saens kūrinių ciklui „Žvėrių karnavalas“. Tik…

Skaityti daugiau
Nociūnų skyriusVisos Naujienos

MAŽŲJŲ TALENTŲ KONKURSAS „DAINUOKIM, DAINUOKIM IR ŠOKIM“…

Nuskambėjo 2-4 klasių mokinių mažųjų talentų konkursas „Dainuokim, dainuokim ir šokim“… Jį stebėjo mokiniai, priešmokyklinės grupės vaikučiai. Konkurso metu ugdytiniai dainavo 8 dainas. Jų pasirodymai dvelkė kūrybiškumu. Gera buvo stebėti jų pasirodymus. Mokiniai buvo originaliai pasipuošę. Jie dainavo, šoko, pamėgdžiojo ir įsijautė į pasirinkto atlikėjo vaidmenį. Skambėjo žymiausių užsienio bei Lietuvos muzikos žvaigždžių dainos. Pirmoji…

Skaityti daugiau
Visos Naujienos

Konkursas „Aš žinau taisykles, o tu?“

Gegužės 4 d. Šv. Flarijono diena Kėdainių Šv. Juozapo bažnyčioje. Ta proga vyko rajono mokyklų konkursas priešgaisrine tematika „Aš žinau taisykles, o tu?“. Mūsų mokyklos mokiniai tapo nugalėtojais ir prizininkai. I vieta – Austėja Jasikėnaitė. II vieta – Austėja Aniulytė. Spec. prizas už originalią techniką – Grasilė Ginelevičiūtė. Dailės vyr. mokytoja Jolanta Smalskienė

Skaityti daugiau
„Ąžuoliuko“ skyriusVisos Naujienos

Europos diena

Labūnavoje – tikri europiečiai Labūnavos pagrindinės mokyklos „Ąžuoliuko“ skyriaus ugdytiniai ir 1-4 klasių mokiniai prisijungė prie europietišką dvasią ir vertybes puoselėjančių ugdymo įstaigų ir paminėjo Europos dieną. Tai viena iš veiklų, vykdant projektą ERASMUS+ „C.L.E.V.E.R.“ (Children Learn English Very Easily and Rejoice). Visi dalyviai, pasipuošę mėlynais ir geltonais marškinėliais, išėjo į „Ąžuoliuko“ skyriaus kiemelį. Susikibę…

Skaityti daugiau
„Ąžuoliuko“ skyriusPelėdnagių „Dobiliuko“ skyriusVisos Naujienos

Kėdainių rajono sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą

Balandžio 26 dieną Labūnavos pagrindinės mokyklos pirmokai dalyvavo renginyje „Kėdainių rajono sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą“. Gausus būrys dalyvių, pasipuošusių trispalviais marškinėliais ir helio balionais, rinkosi Šviesiosios gimnazijos aikštelėje. Skanduodami bendrą eisenos skanduotę, muzikos instrumentais keldami triukšmą, visi pajudėjo Didžiąja gatve. Rinkos Aikštėje mokyklų ir darželių atstovus pasitiko renginio organozatoriai ir garbingi svečiai. Visi…

Skaityti daugiau